УВАГА! Особливості роботи фірми підчас війни.
Ми свідомі, що справна робота систем контроля доступу, зокрема, багатоквартирних домофонів, на кожному об'єкті надає захист тисячам наших абонетів і членам їх сімей. Ми продовжуємо виконувати роботи по підтримці і ремонту систем контроля доступу в ціх складних умовах, але просимо наших абонентів зважити на наступне:
  • інженери на деякі об'єкти змушені виїзджати декілька разів, оскільки без електроенергії і при інших аварійних ситуаціях в комунальних службах вони виконувати ремонт не можуть;
  • пересування інженерів на заявки відбувається на індивідуальному автомобільному транспорті, що в умовах мегаполісу займає більше часу щоб дістатися адреси заявки в порівнянні з метрополітеном.
Просимо абонентів для зв'язку з фірмою, для запитів, для розміщення замовлень максимально використовувати електронну пошту, SMS і форми запитів на нашому сайті. Ці запити легко прочитати і швидко прийняти в роботу, а відповісти голосом по телефону іноді неможливо.

Для оплати, розміщення замовлення та зв'язку в разі проблем з доступом з одним сайтом можно використовувати другий.

         
Pic logo


  


Ми робимо:

Системи контроля доступу

Ремонт медичного, іншого електронно-оптичного обладнання

Додаткові послуги і товари

 
ТОВ "ТАТОС"
01042, м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 12
тел. 073-317-7058.              info@zzzgate.com
адреса для листів: ТОВ "ТАТОС", а/с 47, м. Київ, 01103.


Особистий прийом здійснюється на підставі попереднього письмового викладення питання і по попередньому запису через електронну пошту або смс.


діє для ТОВ "ТАТОС" і для ФОП Терещенко А.І.


Замовлення ключів від не абонентів слати на: info@zzzgate.com

         
Контакт SMS з оператором по заявкам т 0733177058.

Для отримання квитанцій для оплати на свою електронну пошту напишіть листа на info@zzzgate.com вказавши повну адресу розміщення обладнання, прізвище і ініціали абонента або назву юридичної особи, контактний номер телефону.

На адресу info@zzzgate.com для звірки отриманої оплати висилати скановані копій документів на підтвердження оплати, вказати повну адресу розміщення обладнання, прізвище і ініціали абонента або назву юридичної особи, контактний номер телефону.

Замовлення на відключення подається в письмовому вигляді. Відключення відбувається після погашення абонентом боргу.

Бажаєте щоб Вам встановили сертифіковане обладнання, надали акти виконаних робіт? То Вам до нас !

Pic Kiev