Pic logo
 
ТОВ "ТАТОС"
01042, м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 12,
тел. 066-224-1803              info@zzzgate.comРемонт лазерних установок, ремонт рентген установок, ремонт стоматологічних установок і стоматологічної техніки, ремонт апаратів УЗД, ремонт установок КТ і МРТ.

Увага! Стоматологічні наконечники та інше обладнання, яке безпосередньо має контакт з пацієнтом, приймається в ремонт після стерелізації в автоклаві упаковане в крафт-пакет для стерилізації.
 

Ремонт медичного та іншого складного
електронно-оптичного обладнання
.

Інженери нашої фірми виконують ремонти складної, в тому числі медичної, електронно-оптичної техніки. Ремонти виконуються як серийної шороко розповсюдженої техніки, так і техніки яка є на території України в одиничних примірниках. Багаторічні сталі контакти з закордонними виробниками техніки, дозвояють нам швидко отримувати необхідні для ремонтів деталі і комплектуючі. Ремонти техніки виконуються в наступному порядку і по наступним етапам:
  1. Діагностика техніки нашими фахівцями на предмет, що саме зламалося і який обсяг ремонтних робіт необхідно зробити. Цей етап, в деяких випадках, може бути зроблений по телефону з отриманням попередньої інформації про наступний ремонт через Viber. Загалом, цей етап платний і виконується після отримання 100% авансу. По результатам цього етапу замовнику видається кошторис на необхідні ремонтні роботи і необхідні деталі для ремонту;
  2. Замовник сплачує 100% авансу по кошторису вказаному в попередньому пункті і після цього ми, в разі потреби замовляємо необхідні деталі, і починаємо виконувати ремонт.
Ремонти виконуються на підставі договорів з наданням Замовнику всіх необхідних документів і гарантій.